اطلاعیه مهم 1: قبل از فعال کردن ربات روی پیج خود حتما ابتدا در تنظیمات پیج اینستاگرام تان یک ایمیل و یک شماره موبایل را به شکل صحیح ثبت بفرمایید. دقت کنید این شماره و ایمیل نباید در پیج دیگری استفاده شده باشد و فقط باید مخصوص همین پیج باشد.

اطلاعیه مهم 2: شرایط خاص استفاده از ربات ها؛ نکات مهمی که برای استفاده از ربات باید رعایت کرد را ابتدا بخوانید:

مطالعه کنید

به آموزش افزایش فالوور با ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال خوش آمدید.

ما در این بخش به صورت گام به گام مراحل کار با ربات ایران سوشال را به شما آموزش می دهیم.

شما در پایان این آموزش خواهید توانست به راحتی ربات را بر روی پیج های اینستاگرام خود تنظیم و فعال کنید تا روزانه فالوورهای ایرانی فعال و پرشماری جذب پیج های خود کرده و درآمد خود را افزایش دهید!

ربات اینستاگرام ایران سوشال چیه و چه کاری دقیقا انجام میده؟

روال کار چطوره؟ چقدر زمان میبره؟

ثبت نام در ایران سوشال1. ثبت نام کنید

اولین گام ساخت یک حساب کاربری در سایت ماست که بسیار ساده است

آموزش این مرحله

ثبت پیج اینستاگرام2. ثبت پیج اینستاگرام

پیج (یا پیج های) خود را به ربات معرفی کنید تا کار افزایش فالوور آنها شروع شود

آموزش این مرحله

3. انجام تنظیمات هدفمند سازی

اختیاری: تنظیم کنید چه افرادی مخاطب هدف پیج شما هستند تا ربات فقط آنها را جذب کند

آموزش این مرحله

4. خرید شارژ و روشن کردن ربات

خبر خوب: 3 روز تست رایگان در بار اول داده می شود. برای فعال سازی با پشتیبانی در ارتباط باشید

آموزش این مرحله

رشد پیج اینستاگرام5. بررسی گزارشات و بهینه سازی دوره ای

اختیاری: فالوور بیشتری می خواهید؟ طبق آموزش، گزارشات فعالیت ربات را ببینید و تنظیمات خود را بهینه کنید

آموزش این مرحله

سریع اما کم بازده: به صورت کلی استفاده از ربات بسیار ساده است و می توانید در کمتر از 5 دقیقه مراحل 1، 2 و 4 را انجام دهید و تمام!

اصولی و پربازده: اما در صورتی که برنامه جدی برای کسب و کار خود دارید و می خواهید فالوورهای زیادی در ماه جذب کنید و افراد جذب شده هم هدفمند باشند (کسانی که پتانسیل فروش به آنها وجود دارد) بهتره زمان صرف کنید و مراحل 3 و 5 را هم طبق آموزش انجام دهید

1. نحوه شروع کار

برای کار با ربات هوشمند ایران سوشال کافیست که وارد آدرس “http://insta.iransocial.net“ بشوید و سپس مطابق با تصویر زیر اطلاعاتی که برای ثبت‌نام لازم است را وارد کنید،

ثبت نام و ورود به ربات دستیار اینستاگرام

از این قسمت می توانید وارد ربات اینستاگرام شوید و یا ثبت نام کنید.

ورود به بخش ثبت نام

شما برای ثبت‌نام در ربات هوشمند ایران سوشال نیاز به پرداخت هزینه‌ ندارید و همچنین به مدت سه روز استفاده از ربات کاملا رایگان است. (تست رایگان پس از ثبت‌نام ، از طریق پشتیبانی ایران سوشال فعال می شود)

بعد از وارد کردن اطلاعات با کلیک روی گزینه ثبت‌نام به صورت خودکار یک ایمیل(به آدرسی که وارد کرده‌اید) برای شما ارسال می‌شود، با چک کردن ایمیل خود و کلیک روی لینکی که درون تصویر مشاهده می‌کنید(مشخص شده با رنگ زرد)، شما به صورت خودکار به صفحه داشبورد اکانت خود وارد شده و آماده افزودن اکانت خود هستید. در صورت عدم مشاهده ایمیل فعال سازی درون صندوق دریافتی، سری به اسپم های خود بزنید!

فعال سازی ربات اینستاگرام ایران سوشال

بعد از ثبت نام، یک لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود.

پس از فعال‌سازی شما وارد صفحه داشبورد خواهید شد.

هنوز ثبت نام نکردی؟

گام اول رو بردار و بعد به سراغ بقیه آموزش بیا

صفحه اصلی یا داشبورد ربات اینستاگرام شامل سه قسمت اصلی می‌باشد که هرکدام را معرفی کرده و در قسمت‌های بعدی آموزش روش کار با هریک از آنها را به صورت کامل شرح خواهیم داد.

داشبورد ربات دستیار اینستاگرام ایران سوشال

در بخش داشبورد می توانید اکانت اینستاگرام خود را اضافه کنید یا ربات خود را خاموش و روشن کنید.

بخش یک:

1. دسترسی سریع به پیام‌ها که شامل پیام‌هایی است که از طرف مدیریت یا ربات اینستاگرام به منظور تراکنش‌ها یا اخطارها دریافت می‌کنید.

dashboard

از این قسمت می توانید پیام ها و اعلان های خود را مشاهده کنید.

2. قسمت بعدی اعلان‌های شما است که به شما ، فالوور‌های جذب شده و اثربخشی هرکدام از هدف‌های خود را به صورت لحظه‌ای اعلام می‌کند.

3. در قسمت سوم دسترسی سریع به خروج از حساب کاربری، تغییر رمز و یا شارژ اکانت قرار گرفته است.

بخش دو:

داشبورد دستیار اینستاگرام

از این قسمت می توانید اکانت اینستاگرام خود را اضافه کنید، پنل خود را شارژ کنید و یا ربات خود را خاموش و روشن کنید.

کاربرد این قسمت برای افزودن اکانت جدید اینستاگرام، شارژ حساب کاربری و یا روشن یا خاموش کردن همه اکانت‌ها به یکباره است.

مورد 3 و 4 برای خاموش (غیرفعال) یا روشن (فعال) کردن همه اکانت‌ها با تنظیماتی که شما برای هرکدوم در نظر گرفتین هستند.

بخش سه:

منوی اصلی ، مهمترین قسمت این منو گزارش گیری است و از روی آن می‌توانید به صورت پیشرفته میزان اثربخشی، موفقیت و تعداد کسانی که از هریک از اهداف شما، صفحه‌تان را فالو کرده‌اند را مشاهده کنید.

برای اضافه کردن اکانت اینستاگرام خود از این گزینه استفاده کنید. پس از کلیک روی این گزینه صفحه‌ای باز می‌شود که از شما نام کاربری و رمز اکانت را سوال می‌کند.

ثبت پیج اینستاگرام

در این قسمت یوزر نیم و پسورد اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

در قسمت بعدی نام کاربری و رمزعبور خود را وارد می‌کنید، بعد از زدن گزینه اضافه کن ممکن است از شما سوال شود که در اکانت اینستاگرام خود روی تلفن همراه گزینه This Was Me را مطابق با شکل زیر انتخاب کنید که اینستاگرام از بابت اینکه خود شما در حال اتصال به اکانت هستید مطمئن شود.

تایید هویت اکانت اینستاگرام

در این قسمت اینستاگرام میخواهد مطمئن شود که خودتان در حال ورود به اکانت اینستاگرام تان هستید.

بعد از انتخاب این گزینه در صفحه سایت روی گزینه بررسی مجدد کلیک کنید، بعد از انجام این کار مشاهده خواهیدکرد که اکانت شما به لیست اکانت‌ها در داشبورد اضافه شده است. حالا وقتش رسیده که با استفاده از قسمت پشتیبانی، با ما ارتباط برقرار کنید تا سه روز اکانت رایگان را دریافت کنید و یا اکانت خود را از قسمت شارژ حساب کاربری شارژ کنید.

هنوز برای ربات اینستاگرام ثبت نام نکردی؟

همین حالا روی کلید زیر کلیک کن و ثبت نام رو در کمتر از یک دقیقه انجام بده

بعد به سراغ بقیه آموزش بیا تا گام به گام با هم جلو بریم 😉

همین حالا ثبت نام کن

1-4. شارژ حساب کاربری

همانطور که در تصویر ابتدایی مشاهده کردید در قسمت بالای داشبورد یک دکمه با عنوان شارژ حساب کاربری وجود دارد که از طریق آن میتوانید یکی از پلن‌ها را برای استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام خریداری کنید. توجه داشته باشید هر پلن خریداری شده برای یک اکانت کاربرد دارد ، مثلا اگر بخواهید پلن یک ماه را برای ۲ اکانت مختلف استفاده کنید قیمت آن 100 هزار تومن می شود. البته قابلیت جابه جایی شارژ بین اکانت ها هم وجود داره که در ادامه به آن می پردازیم.

شارژ ربات اینستاگرام

مشاهده قیمت ها و جزییات بسته و خرید یکی از پنج بسته پیشنهادی

اگر شما دو اکانت اینستاگرام دارید و میخواهید برای هرکدام به مدت دو هفته از ربات اینستاگرام استفاده کنید، می‌توانید یک ماه شارژ برای یکی از اکانت‌ها خریده و از طریق گزینه جابجایی شارژ بین اکانت‌ها(در صفحه اصلی، داشبورد) به هر اکانت دو هفته شارژ اختصاص بدهید.

انتقال شارژ بین پیج های اینستاگرام

اگر دو اکانت اینستاگرام برای ربات تعریف کرده اید با این گزینه می توانید شارژ را بین دو اکانت جابجا کنید.

2. تنظیمات اکانت و روشن کردن ربات

بسیار مهم و ارزشمند:

انجام صحیح و اصولی تنظیمات ربات، جذب ماهیانه فالوور شما را تا 5 برابر افزایش می دهد و شانس شما را برای افزایش فروش به فالوورهای جذب شده تا 10 برابر بالا می برد!

لذا خواهشمندیم انجام تنظیمات را جدی بگیرید و با استفاده از این آموزش، ربات را کاملا براساس کسب و کار خود هدفمند تنظیم نمایید. انجام اصولی این تنظیمات حداکثر نیم ساعت زمان می برد اما بازدهی آن برای شما بسیار چشمگیر خواهد بود! پس ارزش صرف زمان را دارد. برای رشد کسب و کارت همین حالا انجامش بده 🙂

در صفحه داشبورد یک پیش‌نمایش از وضعیت اکانت خود را دریافت می‌کنید.

اکانت اینستاگرام

پیش نمایش وضعیت عملکرد ربات خود را مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید یک اکانت بعد از اضافه شدن به پنل کاربری ربات اینستاگرام، به این شکل در صفحه داشبورد نمایش داده می شود، شما با استفاده از فلش آبی رنگ لیستی از میانبرها را دریافت می‌کنید، که برای دسترسی سریع به گزارش‌ها و آمارهای اکانت کاربرد دارند، همینطور در قسمت پایین میزان شارژ اکانت و تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها، فالو، آنفالوهایی را که ربات در اکانت شما انجام داده را مشاهده میکنید و در قسمت آخر تعداد نفراتی که به واسطه ربات شما را فالو کرده اند نمایش داده می شود.

با استفاده از گزینه روشن کن، ربات برای این اکانت شروع به جمع‌آوری فالوور مطابق تنظیمات شما میکند.

در این قسمت به بخش مهم و راحت تنظیمات ربات اینستاگرام میرسیم که باید آن را با دقت انجام دهید تا فالوورهای مورد نظر شما پیدا شوند و اکانت شما رو دنبال کنند.

تنظیمات ربات را در اینجا به هشت بخش تقسیم کردیم که هر قسمت به صورت جدا توضیح داده میشود:

اولین قسمتی که بعد از ورود به صفحه تنظیمات مشاهده می‌کنید “ربات تبلیغات چه کارهایی انجام دهد” است که شامل:

فعالیت های ربات دستیار هوشمند اینستاگرام

در این قسمت مشخص کنید که می خواهید ربات چه کارهایی را برای شما انجام دهد.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است قسمت‌های مختلف شامل کامنت، لایک، لایکِ کامنت ، فالو، آنفالو و دایرکت می‌باشد. دقت داشته‌باشید که برای هریک از این قسمت‌ها تنظیماتی وجود دارد که حتما باید به درستی انجام شده تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد، تنظیمات ربات را با توجه به نوع کسب و کار خود تنظیم میکنیم ، از این مرحله به بعد اطلاعات اکانت اینستاگرام آکادمی است.

سرعت فعالیت مشخص می‌کند نرم‌افزار با چه سرعتی لایک، کامنت، فالو و … کند بدون اینکه محدودیت‌های اینستاگرام را زیر پا گذارد، دقت داشته‌باشید که شما بایستی در ابتدا حتما از سرعت پایین شروع کنید و بعد از گذشت چند روز آهسته سرعت را بیشتر کنید.

نکته مهم: بلاک نشدن اکانت اینستاگرام برای ربات بیشترین اهمیت را دارد، پس اگر سرعت بالایی را انتخاب نمایید ممکن است ربات شروع به کار نکند، این نشان دهنده این است که ربات از طرف اینستاگرام اخطار دریافت کرده و به صورت موقت متوقف شده تا مانع از بلاک شدن اکانت شما شود.

تنظیمات سرعت دستیار اینستاگرام

در این قسمت مشخص کنید که می خواهید ربات با چه سرعتی در پیج شما فعالیت کند.

ربات شامل سه حالت از پیش تعریف شده است که به شرح زیر هستند:

کم: در این حالت اکانت شما با بیشترین امنیت کار می‌کند و شما می‌توانید با خیال راحت از این حالت از همان ابتدای کار استفاده کنید. همچنین اگر فالوور های شما کمتر 500 نفر می باشد و اکانت خود را کمتر از 1 ماه است که ساخته اید بهتر است که با این گزینه فعالیت خود را آغاز کنید.

متوسط: این سرعت نیز برای اکانت‌هایی با بیش از پانصد فالوور واقعی و عمر بیشتر از یک ماه توصیه می‌شود، شما به طور معمول بعد از یک یا دو هفته استفاده از حالت کم، می‌توانید حالت کار را به این حالت تغییر دهید.

زیاد: از این گزینه بعد از گذشتن از مرز دوهزار فالوور واقعی و زمان سه ماه از ساخت اکانت می‌توانید استفاده کنید، البته توصیه ما این است که بعد از گذشت چند روز سرعت را به متوسط تغییر دهید تا مشکلی برای شما پیش نیاید، سپس می‌توانید دوباره از سرعت زیاد استفاده نمایید.

دستی: این گزینه برای کاربران حرفه‌ای ساخته شده و شما می‌توانید خودتان تعیین کنید که چه مقداری در ساعت، ربات برای شما کار انجام بدهد، دقت کنید که توصیه می‌کنیم سرعت فالو و آنفالو حتما به یک اندازه باشد و سرعت دایرکت نیز از ۱.۸ بیشتر نشود.

در این قسمت شما تعیین می‌کنید که ربات برای هر گروه از مخاطبین چه برخوردی داشته باشد.

تنظیمات افزایش فالوور اینستاگرام

انتخاب کنید که میخواهید منبع فالو و لایک و کامنت هایتان چه باشد.

دوبار برای یک کاربر کامنت نگذار: با فعال کردن این گزینه، ربات به صورت هوشمند برای هر اکانت کاربری در اینستاگرام فقط یک کامنت می‌گذارد.

دوبار تلاش نکن: با استفاده از این گزینه هر کاربر فقط یک لایک یا کامنت دریافت می‌کند، با اینکار تعداد کسانی که شما با آنها ارتباط دارید بیشتر می‌شود ولی در بعضی موارد استفاده از یک لایک به همراه کامنت تاثیر بیشتری دارد، تصمیم با شماست.

منبع فالو، منبع لایک و کامنت: شدیدا توصیه می‌کنیم این دو گزینه را روی دو گزینه مختلف تنظیم نمایید تا بهترین خروجی را داشته باشید. در کل بهتر است که منبع فالو را لایک کنندگان و کامنت گزاران کاربران هدف قرار دهید و منبع لایک و کامنت را فالوورهای کاربران هدف.

*در کل خود این گزینه شامل سه منبع است که به ترتیب شامل:

کاربران تگ‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را که در لیست تگ‌ها و موقعیت‌هایی که شما تعریف کرده‌اید وجود دارند هدف قرار بدهد.

فالوورهای کاربران هدف: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را هدف قرار بده که کاربران تعریف شده به وسیله شما را فالو می‌کنند. یعنی همان لیست فالوورهای کاربرانی که شما به عنوان هدف تعیین کرده‌اید.

لایک کنندگان و کامنت گزاران کاربران: این گزینه به این معنی است، فقط کسانی را هدف قرار بده که پست‌های داخل صفحات تعریف شده به وسیله شما را لایک کرده‌اند یا کامنتی گذاشته باشند.

لایک (از – تا): برای رد شدن از روی اکانت‌های غیرفعال (اکانت‌هایی که فقط برای جمع‌آوری سکه و … ساخته شده‌اند) کاربرد دارد، یعنی حداقل مقدار لایک یک پست برای تبدیل شدن به هدف باید چقدر باشد مقداری که ما توصیه می‌کنیم پنج است. در قسمت تا نیز می توان مشخص کرد که فقط کسانی را هدف قرار دهیم که مقدار کمی لایک دارند و به ارتباط ما با خودشان اهمیت می‌دهند. زیرا کسانی که مثلا ۱۰۰۰ لایک دارند اهمیت کمتری به فالو یا لایک شدن از طرف ما را می‌دهند تا افرادی که فقط ۲۰ لایک به ازای هر پست دارند. مقدار پیشنهادی ما نیز ۲۰۰ است.

کامنت (از – تا): این گزینه نیز همانند لایک است با این تفاوت که حداقل پیشنهادی (از) عدد یک و حداکثر پیشنهادی (تا) نیز ۱۵ می‌باشد.

فالور (از -تا): دراینجا هم مثل گزینه لایک بهتر است برای حداقل از عدد ۱۰ استفاده کنیم تا کسانی که فالوور پایینی دارند و به اصطلاح غیرفعال هستند را رد کنیم و همچنین با در نظر گرفتن بیشترین فالوور روی ۸۰۰ کسانی که به فالو شدن خودشان به وسیله ما اهمیت نمی‌دهند را از لیست خارج کنیم.

جنسیت کاربر: با این گزینه می‌توان زن یا مرد بودن کاربر را مشخص کرد، این کار روند فالووریابی را کُند می‌کند ولی برای بعضی از کسب‌وکارها ممکن است جنسیت کاربر یکی از مهمترین ملاک‌ها باشد.

رد شدن از روی اکانت‌های بیزنس: با فعال کردن این گزینه ربات دیگر هیچ ارتباطی با اکانت‌های بیزنس برقرار نمیکند. زیرا احتمال فالو شدن شما به وسیله این اکانت‌ها بسیار پایین است.

تنظیمات فالو

چرخه فالو کردن مشخص می کند که پس از چه تعداد فالو کردن، ربات باید متوقف شود و شروع به آنفالو کردن کند.

چرخه فالو کردن: این عدد مشخص میکند که پس از چه تعداد فالو کردن، ربات باید متوقف شود و شروع به آنفالو کردن کند، دقت کنید که تمام کسانی که ربات برای شما فالو می‌کند، شما را فالوبک نمی‌کنند پس همیشه این عدد را بیشتر از مقدار آنفالو قرار دهید، عدد پیشنهادی ما به شما ۷۴۰۰ است.

کاربران پرایویت را فالو نکن: اکانت‌هایی که برای فالو شدن نیاز به درخواست دارند را فالو نمی‌کند.

نکته: ترجیحا این گزینه خاموش باشد.

لایک یا کامنت پست آخر: در صورت روشن بودن این گزینه ربات پس از فالو کردن کاربر برای آخرین پست آن کامنت یا لایک می‌گذارد.

تنظیمات آنفالو

در این قسمت منبع آنفالو و چرخه آنفالو را مشخص کنید.

منبع آنفالو: در این گزینه به ربات می‌گویید که فقط کسانی را آنفالو کند که خودش قبلا فالو کرده‌است. با این کار کسانی که شما فالو می‌کنید هرگز آنفالو نخواهند شد.

چرخه آنفالو کردن: این گزینه مشخص می‌کند که پس از چه تعداد فالو روند آنفالو کردن را شروع کند، این گزینه را روی صفر قرار دهید که ربات همیشه در حال آنفالو باشد یا اینکه تعداد ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ عدد کمتر از میزان فالو، که بعد از رسیدن به مرز فالو ، ربات شروع به آنفالو کند. (عدد پیشنهادی صفر است)

آنفالو بعد از: شما مشخص می‌کنید که بعد از گذشت چند ساعت، کاربری که فالو شده به وسیله ربات آنفالو شود، دقت کنید که با بیشتر کردن ساعت انتظار برای آنفالو کردن کاربران، تعداد فالووینگ‌های شما افزایش بیشتری خواهد داشت.

آنفالو نکن: لیست کاربرانی که ربات نباید به هیچ وجه آنفالو کند.

تنظیمات تگ ها برای افزایش فالوور اینستاگرام

در این قسمت هشتگ های پر طرفدار مربوط به کسب و کار خود را قرار دهید.

لیست تگ‌ها: شما می‌توانید تا ۴۰ تگ را برای استفاده ربات مشخص کنید، سعی کنید تگ‌هایی را انتخاب کنید که کاملا با کار شما در ارتباط هستند و یا اینکه خیلی عمومی نباشند، همچنین تعداد پست در آنها بیش از ۱۰هزار عدد باشد که راندمان کار ربات بالا برود. از تگ‌های فارسی استفاده کنید تا زمان شما برای کاربران هدف اشتباه از بین نرود.

تنظیمات مختصات جغرافیایی

اگر می خواهید فالوورهای شما از شهر خاصی باشند می توانید در این قسمت مختصات جغرافیایی مورد نظر خود را اضافه کنید.

لیست موقعیت‌های مکانی: در صورتی از این لیست استفاده کنید که کاربران هدف شما فقط در منطقه خاصی زندگی میکنند در غیر اینصورت لیست را خالی بگذارید.

افزایش فالوور از پیج های هدف

انتخاب درست کاربران هدف در بهره وری بالای ربات بسیار موثر است.

لیست کاربران هدف: در اینجا شما مشخص می‌کنید که طبق تنظیمات فیلترها، ربات در چه صفحاتی برای شما به دنبال فالوور باشد. حتما سعی کنید از صفحاتی که فالوور واقعی و بیش از ۵۰هزار عدد را دارند استفاده کنید. نام کاربر را بزنید و بعد از تیک زدن نام صحیح آن را به لیست خود اضافه کنید. مثلا برای academy_digital صفحات زیادی باز می‌شوند ولی صفحه مورد نظر من صفحه آکادمی دیجیتال مارکتینگ است که من آن را تیک زده و به لیست اضافه می‌کنم.

توجه: این گزینه در صورتی کار میکند که گزینه ی منبع فالو را روی فالوور های کاربران هدف قرار دهید.

درج خودکار کامنت در اینستاگرام

در این قسمت، کامنت هایی که میخواهید ربات از طرف شما ارسال کند را وارد کنید.

کامنت: شما می‌توانید با استفاده از یک سری قالب‌های خاص تنظیمات مربوط به ارسال کامنت و دایرکت را انجام دهید، در نظر داشته باشید که بهتر است در کامنت‌ها از تبلیغات استفاده نکنید چرا که در صورت شناخته شدن به عنوان اسپم، شما قادر به کامنت‌گذاری نخواهید بود.

دایرکت: همچنین در قسمت دایرکت نیز که پس از فالو شدن صفحه شما برای کاربران ارسال می‌شود سعی کنید خدمات و شرکت خود را معرفی کنید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

ارسال خودکار دایرکت در اینستاگرام

در این قسمت دایرکت های خود را ایجاد کنید.

حذف خودکار کامنت های توهین آمیز در اینستاگرام

اگر این گزینه فعال باشد ربات به صورت خودکار کامنت های توهین آمیز را حذف می کند.

حذف نظرات توهین آمیز: با استفاده از این گزینه ربات به صورت خودکار نظرات توهین آمیز و نامتعارف را از بین می‌برد.

کاربران متخلف بلاک شوند: در صورت استفاده از این گزینه علاوه بر حذف نظرات توهین آمیز، کاربری که نظر را ارسال کرده بلاک خواهد شد.

در آخر روی “ذخیره تغییرات” کلیک کرده و ربات را روشن کنید.

3. بهینه سازی و بالابردن بازدهی

با استفاده از گزینه گزارش گیری و آمار ، تمام فعالیت های شما به صورت لحظه ای ثبت و مورد بررسی قرار میگیرد که شامل آمار فعالیت و نمودار ماهانه ، گزارش فعالیت زنده ربات ، بازدهی اهداف مورد فعالیت ربات می باشد.

گزارش ار رشد فالوور پیج اینستاگرام

از قسمت گزارش گیری و آمار می توانید به راحتی عملکرد ربات خود را مشاهده کنید.

در این بخش می توانید فعالیت های خود را به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه به راحتی مشاهده کنید.

گزارش کامل از رشد پیج اینستاگرام

مشاهده فعالیت های ربات به صورت روزانه، ماهانه و هفتگی

فعالیت ربات را به صورت لحظه ای میتوانید رصد کنید.

گزارش زنده افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

فعالیت ربات را به صورت لحظه ای و زنده رصد کنید

مهمترین بخشی که شما می بایست به صورت مداوم بررسی نمایید چک کردن بازدهی اهدافی می باشد که از قبل آنها را مشخص کرده اید.

گزارش بازدهی اهداف افزایش فالوور اینستاگرام

در این قسمت عملکرد ربات را بر روی کاربران هدف مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که برای بازدهی بهتر بایستی کاربران هدفی را انتخاب کرده باشید که از کیفیت خوب و بالایی برخوردار باشند و چنانچه ضعیف بودند آنها را از کاربران هدف خود حذف و کاربران هدف بهتری را انتخاب کنید تا به وضوح متوجه تغییرات مثبت و فعالیت درست ربات بر روی پیج خود بشوید.

4. ارسال پست زمان بندی شده