در آپدیت جدید اینستاگرام، اگر شما حساب اینستاگرام فعالی داشته باشید و بخواهید یک حساب جدید به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه کنید، به طور پیش‌فرض حساب جدید زیر مجموعه حساب قبلی می‌شود و دیگر نیاز نیست برای حساب جدید رمز وارد کنید. اگر در دستگاهی دیگر، نام کاربری و رمز عبور حساب قدیمی را وارد کنید، به طور خودکار هر دو حساب روی دستگاه جدید فعال می‌شود. در ادامه آموزش جداسازی حساب های اینستاگرام از یکدیگر + نحوه تغییر رمز عبور آن‌ها را با هم یاد خواهیم گرفت.

آموزش جداسازی حساب های اینستاگرام از یکدیگر + نحوه تغییر رمز عبور آن ها

برای این کار ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید، به قسمت تنظیمات (Settings) مراجعه کنید، و روی گزینه Multi-account Login کلیک کنید.

 

 

در این صفحه تمامی اکانت‌هایی که به حساب اصلی متصل هستند را نمایش می‌دهد که با کلیک بر روی تیک آبی میتوانید آن حساب را جدا کنید. برای این کار روی تیک آبی کلیک کنید و روی گزینه Remove کلیک کنید.

 

 

اگر اکانت شما، زیرمجموعه اکانت دیگر بود هم با تکرار همین مراحل می‌توانید دسترسی آن اکانت را به حساب کاربری خود ببنید و از هم جدا کنید.

 

 

نحوه خروج از حساب اینستاگرام

تغییر رمز حساب اینستاگرام

برای تغییر رمز عبور هر یک از حساب‌ها کافیست از قسمت تنظیمات، روی گزینه امنیت (Security) کلیک کنید و سپس روی گزینه Passwords کلیک کنید.
نکته مهم: رمز عبور حساب‌های جدید با حساب اصلی یکی میباشد و در صورت فراموشی کافیست روی گزینه Forgot Password بزنید تا لینک تغییر پسورد برای ایمیل یا شماره تماس شما ارسال شود.
در قسمت Current Password باید رمز فعلی، با رمز اکانت مادر، را وارد کنید و در دو قسمت بعد، باید رمز جدید را وارد کنید.