یکی از متداول‌ترین نیازهای کاربران اینستاگرام، دانلود عکس پروفایل دیگران با کیفیت اصلی می‌باشد که متاسفانه خود اپلیکیشن اینستاگرام این قابلیت را ندارد؛ اما با استفاده از یک سری سایت‌ها، می‌توان عکس پروفایل اینستاگرام را با کیفیت اصلی و بدون افت کیفیت دریافت کرد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

سایت های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

با استفاده از یک سری سایت‌ها که به پروفایل دانلودر (Profile downloader) معروف هستند، می‌توانیم تصویر پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم که برخی از این سایت‌ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

وب سایت fullinstadp

این وب‌سایت نام کاربری (Username) اکانت موردنظر شما را دریافت می‌کند و پس از چند ثانیه، امکان دانلود عکس پروفایل آن حساب کاربری را به شما خواهد داد.

برای این کار ابتدا به وب‌سایت fullinstadp.com مراجعه کنید و همانند تصویر زیر در کادر مشخص شده (شماره1) نام کاربری اکانت موردنظر را وارد کنید و سپس بر روی گزینه View DP کلیک کنید.

 

 

همانطور که در تصویر پایین می‌بینید، عکس پروفایل حساب کاربری موردنظر برای ما نمایش داده شده و با کلیک بر روی گزینه Download می‌توانیم آن را دانلود کنیم.

 

 

وب‌سایت‌های دیگری نیز برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام وجود دارد که همه آن‌ها شیوه کار مشابه‌ای با سایتی که در بالا معرفی شد دارند و بهترین آن‌ها وب‌سایتی است که پیش‌تر معرفی کردیم. اما چند وب‌سایت دیگر نیز معرفی می‌کنیم که در صورت تمایل از آن‌ها هم می‌توانید استفاده کیند.

instagramer.com

save-insta.com

aloinstagram.com

اپلیکیشن های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام می‌توانید از برنامه‌های موجود برای این کار هم استفاده کنید که در ادامه معرفی خواهیم کرد. برای این کار ابتدا از گوگل پلی اپلیکیشن‌های معرفی شده را نصب کنید، سپس برنامه را باز کنید و یوزرنیم موردنظر را وارد کنید.

جمع بندی

در این مقاله روش‌های دانلود عکس اینستاگرام را بررسی کردیم که به دو شیوه دانلود از طریق وب‌سایت و دانلود از طریق اپلیکیشن امکان پذیر است. اما پیشنهاد ایران سوشال برای شما، استفاده از وب‌سایت اول است. زیرا با استفاده از آن می‌توانید به سریع‌ترین شکل ممکن، عکس پروفایل اینستاگرام را با کیفیت بالا دانلود کنید.