حتما برای شما هم پیش آمده است که نخواهید شخصی در پیج شما حضور داشته باشد اما آن شخص شما را فالو کرده است. از طرفی هم نخواهید که آن شخص را بلاک کنید یا بفهمد که دیگر پیج شما را فالو نمی‌کند. در ادامه با هم نحوه حذف یک فالوور از پیج اینستاگرام را بدون اینکه بفهمد بررسی خواهیم کرد.

روش های حذف فالوور از پیج

شما به دو روش می‌توانید یک شخصی که شما را فالو کرده است از پیجتان حذف کنید.

روش اول: بلاک کردن

اگر شخصی را بلاک کنید، آن شخص دیگر دسترسی به پیج شما نخواهد داشت و نمی‌تواند پیج شما را ببیند و با عدم پیدا کردن پیج شما متوجه خواهد شد که شما او را بلاک کرده اید.

 

روش دوم: ریمو (Remove)

با استفاده از این روش می‌توانید فالوور پیجتان را بدون اینکه بفهمد حذف کنید. استفاده از این روش صرفا باعث حذف آن شخص از لیست فالوورهای پیج شما می‌باشد و این بدین معنی است که شخصا بعدا می‌تواند مجدد صفحه اینستاگرام شما را فالو کند.

برای انجام این روش مراحل زیر را طی کنید.

1- ابتدا به پروفایل خود مراجعه کرده و روی گزینه Followers کلیک کنید.

 

 

2- از این قسمت لیست فالوورهایتان را مشاهده خواهید کرد که یا می‌توانید شخص موردنظر را از این لیست پیدا کنید، یا می‌توانید در قسمت جست و جو (Search) نام کاربری آن شخص را وارد کنید. بعد از پیدا کردن شخص مورد نظر، روی گزینه Remove در کنار اسم آن کلیک کنید.

 

 

3-فرد مورد نظر با موفقیت از پیج شما حذف شد.

 

نکته مهم: دقت کنید که به هیچ عنوان در حذف فالوور زیاده روی نکنید زیرا اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی خواهد کرد و پیج شما اکشن بلاک خواهد شد.