حتما شما هم استوری‌هایی را در اینستاگرام دیده‌اید که چندین عکس در یک استوری وجود دارند و بخواهید یک استوری مانند تصویر پایین بسازید. در این آموزش با هم یاد خواهیم گرفت که چطور می‌شود چند عکس را در استوری اینستاگرام اضافه کرد.

 

 

نحوه اضافه کردن عکس در استوری اینستاگرام

برای این کار ابتدا باید به استوری اینستاگرام مراجعه کنید. برای ورود به بخش استوری اینستاگرام کافیست در صفحه اصلی اینستاگرام (Home) که نماد آن شکل خانه است بروید و روی عکس پروفایل خود که علامت + روی آن است کلیک کنید یا صفحه را به سمت راست بکشید تا به قسمت استوری اینستاگرام بروید.

 

 

وقتی وارد قسمت استوری اینستاگرام شدید، حالت متن یا Aa را انتخاب کنید.

 

 

بعد از اینکه وارد حالت متن شدید، روی دایره سمت راست پایین صفحه کلیک کنید تا رنگ پس زمینه استوری را مشخص کنید. و پس از انتخاب رنگ روی دکمه Aa که در پایین صفحه وسط در دایره قرار گرفته است کلیک کنید.

 

 

حالا می‌توانید المان‌های بیشتری مانند عکس، متن، استیکر، گیف و … به استوری خود اضافه کنید. برای اضافه کردن عکس به استوری، روی علامت استیکر (لبخند) کلیک کنید.

 

 

سپس روی المان مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید و عکس مورد نظر خود را اضافه کنید.

 

 

با تکرار همین کار می‌توانید چندین عکس به استوری خود اضافه کنید و استوری‌هایی مانند تصویر زیر بسازید.

 

 

جمع بندی

در این آموزش یکی از قابلیت‌های اینستاگرام در استوری را بررسی کردیم که از طریق آن می‌توانید چندین عکس را در استوری اضافه کنید. همچنین می‌توانید از سایر ابزارهای استوری برای هرچه جذاب کردن استوری اینستاگرامتان استفاده کنید.