ایران سوشال: IGTV یکی از قابلیتهای اینستاگرام است که کاربران با استفاده از آن می توانند ویدئوهای طولانی‌تری به اشتراک بگذارند. این ویدیوها کمتر دیده می شد تا اینکه در جدیدترین آپدیت اینستاگرام قابلیت منتشر کردن ویدیوهای IGTV به عنوان پست فراهم شد. در این مقاله یاد می گیریم که چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم.

چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟به گزارش آموزشگاه اینستاگرام ایران سوشال؛ امروزه اینستاگرام حدود ۸۰۰ میلیون کاربر فعال دارد و این روند از سال ۲۰۱۳ رشد چشمگیری داشته است. این موضوع سبب شده که اینستاگرام به محیطی با پتانسیل بالا برای اجرای انواع تبلیغات تبدیل شود و آشنایی با امکاناتی که ارائه می دهد بسیار حائز اهمیت است. اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود در IGTV این امکان را فراهم آورده که ویدیوی IGTV  را به عنوان پست منتشر کنیم. اینستاگرام با ویژگی منحصر به فرد IGTV، به کاربران اجازه مشاهده فیلم‌های IGTV را بر روی اینستاگرام خود می دهد. در تبلیغات اینستاگرام، این یک گزینه عالی است که به شما این اطمینان را می‌دهدکه ویدئوهای IGTV شما بازدید بیشتری خواهند داشت. با بازدید بیشتر ویدیوها، پیج شما بیشتر دیده خواهد شد و این موضوع باعث افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.

اگر شما نیاز دارید تا بدانید چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟ ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

 

چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟

1- وقتی که یک ویدئوی IGTV ایجاد می‌کنید، شما به صفحه ای می‌روید که از شما می‌خواهد تا عنوان و توضیحات ویدئو را در آن اضافه کنید.

2- گزینه ارسال پیش نمایش را مشاهده می‌کنید.

3-کلید پیش نمایش ویدئوی آی جی تی وی خود را روشن کنید تا در پروفایل یا فید خود ظاهر شوید.

چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟

وقتی دکمه post a preview را فعال می کنید IGTV در قالب پست منتشر می شود

4- تامب نیل ویدئو در فیدآپلود IGTV شما را پوشش می‌دهد. اگر چه شما گزینه‌ای دیگری را برای ویرایش خواهید دید که به شما این اجازه را می‌دهد تا ویدئو را از دوربین خود آپلود کنید یا با اسکرول IGTV فیلم خود را سفارش سازی کنید.

5- کپشن ویدئوی IGTV زمانی که شما عنوان ویدئوی خود را می‌نویسید، ظاهر می‌شود. شما می‌توانید آن را به عقب بازگردانده و قبل از نمایش ویرایش کنید.

6- مخاطبانتان این امکان را خواهند داشت که با یک کلیک بر روی ویدئو در گوشه سمت چپ پایین پیش نمایش، ویدئو را مشاهده کنند. برای پیش نمایش ویدئوهای IGTV گزینه‌ای در سمت راست بالای صفحه نمایش وجود دارد.

IGTV اینستاگرام

انتشار IGTV اینستاگرام به عنوان پست باعث افزایش بازدید ویدیوها شده است

نکته: اگر شما IGTV خود را از اینستاگرام حذف کنید، همچنان در کانال IGTV باقی خواهید ماند.

داشتن گزینه به اشتراک گذاری نمایش ویدوئی IGTV به محتوای داخل کانال شما نمایش بیشتری می دهد. با این به روز رسانی‌ها و پیشرفت‌های جدید، به نظر می‌رسد که IGTV گسترده‌تر و بهتر خواهد شد.

 

شما چه فکری در مورد مزایای جدید به اشتراک گذاری ویدئوی IGTV می‌کنید؟

لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه زیر همین مقاله ارسال نمایید.

دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی

هر آنچه درباره استفاده اثربخش از شبکه های اجتماعی برای افزایش فروش و درآمد باید بدانید