ایران سوشال: نسخه جدید وب سایت ایران سوشال با هدف ارائه خدماتی گسترده تر، حرفه ای تر و با تعرفه های پایین تر رونمایی شد تا تجربه جدید و شیرینی از بازاریابی در اینستاگرام را برای کسب و کارها رقم بزند.

مشتریان عزیز، ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما؛ بدین وسیله به اطلاع می رسانیم، به جهت قدردانی از حمایت های همیشگی و ارائه مداوم پیشنهادات و نقطه نظرات ارزشمندتان، این مجموعه همزمان با این عید فرخنده از نسخه جدید وب سایت خود که با رویکردی جدید و تغییرات اساسی در سرویس ها و تعرفه ها همراه است، رونمایی می کند. در ادامه شما را با این تغییرات مهم آشنا می کنیم:

تعرفه های جدید

تعرفه ربات افزایش فالوور

در نسخه جدید وب سایت ضمن هوشمندسازی بیشتر عملکرد ربات افزایش فالوور اینستاگرام قیمت سرویس ها نیز به شکل چشمگیری کاهش یافت تا کسب و کارهای نوپا که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستند هم بتوانند به راحتی از ربات هوشمند اینستاگرام استفاده کرده و فالوورهای خود را به شکل واقعی و هدفمند افزایش دهند.

شایان ذکر است؛ به پاس همراهی کاربران قدیمی، به اکانت هایی که هم اکنون بیش از 30 روز شارژ باقی مانده دارند، به میزان %50 شارژ مازاد هدیه تعلق خواهد گرفت.

راه اندازی بخش آموزشگاه اینستاگرام

آموزشگاه بازاریابی در اینستاگرام ایران سوشال

مقالات، ویدیوها و پادکست های آمورشی، تحلیلی اختصاصی:

ایران سوشال به منظور توانمندسازی هر چه بیشتر کسب و کارها برای موفقیت در اینستاگرام، آموزشگاه تخصصی اینستاگرام را نیز راه اندازی کرده است. از این پس مقالاتی ویژه با محوریت آموزش فوت و فن های بازاریابی در اینستاگرام، بررسی و تحلیل کمپین های تبلیغاتی شرکت های برتر ایرانی در این شبکه اجتماعی و معرفی، نقد و بررسی آپدیت ها و امکانات جدید این برنامه تهیه و به شکل رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

دوره های آموزشی:

ایران سوشال از این پس با همکاری آکادمی دیجیتال مارکتینگ دوره های آموزشی حضوری و غیرحضوری ویژه بازاریابی کسب و کارها در شبکه های اجتماعی را برگزار خواهد کرد که جزئیات آن به زودی در سایت اطلاع رسانی می گردد.

دوره رایگان ربات ایران سوشال: یکی از دوره های مورد نظر کارگاه آموزشی ایران سوشال است که به صورت رایگان برگزار می گردد و در آن اصول بازاریابی در اینستاگرام برپایه ربات هوشمند اینستاگرام آموزش داده می شود و در پایان شرکت کننده خواهند توانست حداکثر فالوور واقعی ممکن در ماه را توسط این ربات جذب کند.

اضافه شدن خدمات تخصصی جانبی

خدمات ایران سوشال

مشاوره تخصصی موفقیت در اینستاگرام:

شبکه اجتماعی اینستاگرام با حضور بیش از 30 میلیون ایرانی و تاثیرگذاری فراوان برتمامی اقشار جامعه همواره فضایی عالی برای برندیگ، فروش و رشد کسب و کارها بوده است. حال اینکه کسب و کارها چطور و با چه استراتژی وارد عرصه تبلیغات در اینستاگرام بشوند و گام های موفقیت را چطور و همراه با چه ترفندهایی بردارند، نیاز به کسب مشاوره تخصصی از متخصصین این حوزه دارد. کارشناسان ایران سوشال با سالها فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ اکنون آماده ارائه مشاوره موفقیت در اینستاگرام هستند.

اعمال تنظیمات بهینه ربات اینستاگرام:

ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال صرفا یک ابزار است که برای بازاریابی در اینستاگرام طراحی شده و به افزایش فالوور اینستاگرام می پردازد. حال اینکه ربات در ماه چه تعداد فالوور جدید جذب کند و فالوورهای جذب شده چقدر در فروش بیشتر کسب و کار تاثیرگذار باشند به نحوه انجام تنظیمات ربات برمی گردد. هرچه تنظیمات اصولی تر و براساس تحلیل کسب و کار مورد نظر، مشتریان و رقبای آن صورت گرفته باشد، نتیجه عملکرد ربات بهتر و افزایش فالوور بیشتر، هدفمندتر و درآمدزاتر خواهد بود. از این با توجه به اهمیت اعمال تنظیمات بهینه و فوت و فن های موجود در این حوزه خدمت اعمال تنظیمات کامل ربات اینستاگرام نیز به لیست خدمات ایران سوشال اضافه شد تا مالکان کسب و کارها صرفا روی محتوای پیج خود فوکوس کنند و افزایش فالوور توسط ربات را کاملا به ایران سوشال بسپارند.

توسعه کیفیت خدمات پشتیبانی:

همواره ارائه خدمات پشتیبانی برای سرویس های اینترنتی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. از این رو ما همواره در تلاش هستیم تا کارشناسان حرفه ای تر و خبره ای را در بخش پشتیبانی مشتریان به کار بگیریم تا کاربران عزیز با خیالی آسوده از ربات و دیگر خدمات ایران سوشال استفاده کنند. آیا به مشکلی برخوردید یا سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید!

خدمات و ویژگی های دیگری نیز در راه است. برای شگفت زده شدن آماده اید؟ با ایران سوشال همراه باشید…