هفتمین کارگاه آموزشی بازاریابی در اینستاگرام با کمک ربات هوشمند ایران سوشال برگزار شد.

به گزارش آموزشگاه اینستاگرام ایران سوشال، هفتمین کارگاه آموزشی بازاریابی در اینستاگرام به وسیله ربات هوشمند ایران سوشال در تاریخ 20 شهریورماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

در این کارگاه که به صورت رایگان برای مشتریان ایران سوشال از ساعت 17 آغاز شد، دکتر مهدی دهبان متخصص دیجیتال مارکتینگ، اصول بازاریابی در اینستاگرام و روش های جذب فالوور را برای شرکت کنندگان شرح داد. سپس نحوه تدوین استراتژی درست برای جذب فالوورها به صورت هدفمند برای کسب و کارها آموزش داده شد.

دکتر دهبان در ادامه نحوه انجام بازاریابی صحیح در اینستاگرام به وسیله ربات ایران سوشال را به صورت گام به گام آموزش دادند. این آموزش در چند بخش اصلی تنظیمات هدفمند ربات، بررسی گزارشات فعالیت های ربات و بهینه سازی تنظیمات براساس گزارشات ارائه شد.

کارگاه آموزشی ایران سوشال

در پایان نیز سیستم ارسال محتوا معرفی شد و شرکت کنندگان آموختند که چگونه پست های زمان بندی شده (عکس، ویدیو، آلبوم و استوری) در اینستاگرام ارسال کنند. همچنین از امکان شگفت انگیز ارسال لایو از طریق ویدیوی از پیش ضبط شده رونمایی شد و به این ترتیب این آموزش اینستاگرام تخصصی هم به پایان رسید.

.

ویدیو کامل این کلاس آموزشی را در زیر مشاهده می کنید:

ویدیو بخش دوم کلاس بازاریابی در اینستاگرام

برای شروع بازاریابی در اینستاگرام با ربات ایران سوشال آماده ای؟

یک بار با کمک این ویدیو تنظیمات رو انجام بده و ربات رو روشن کن؛ بعد به راحتی و ۲۴ ساعته از تماشای رشد پیج اینستاگرامت لذت ببر!