اینستاگرام امروز سه شنبه 16 بهمن ماه آپدیت جدیدی ارائه کرده است که متاسفانه مشاهده شده برای برخی از پیج هایی که فالوور فیک داشتند یا از ربات با سرعت بالا استفاده می کردند مشکلاتی رخ داده است. البته این موضوع صرفا محدود به ربات ایران سوشال یا ربات های ایرانی نیست و شامل حال تمام ربات های جهان می شوند. از این رو به تمام مشتریان خود توصیه می کنیم تا اطلاع ثانوی ربات را روی پیج های خود خاموش کنند و اگر از هر برنامه جانبی مثل آنفالویاب استفاده می کنند، آنها را هم خاموش کنند.

کارشناسان ما در حال بررسی جزئیات موضوع هستند و به زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

   

پیج هایی که جریمه شده اند، چه کنند؟

هنوز آمار دقیقی از پیج های غیرفعال شده در جهان منتشر نشده است اما بررسی های ما نشان از غیرفعال شدن هزاران پیج دارد. از این جهت ما احتمال می دهیم این موضوع یک تذکر جدی از سمت اینستاگرام به کاربران استفاده کننده از ربات ها باشد و بعد از مدتی خودش پیج ها رو مجددا فعال کند. پس پیش از هر چیز به افرادی که پیج آنها جریمه شده پیشنهاد می کنیم چند روزی صبوری کنند.

شایان ذکر است، می توان به اینستاگرام نیز درخواست تجدید نظر داد. برای این کار از آموزش زیر استفاده کنید:

ابتدا برای ورود به صفحه مربوطه در سایت اینستاگرام اینجا کلیک کنید

در ادامه صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

درخواست فعال سازی مجدد پیج اینستاگرام

براساس عکس راهنمای بالا که شماره گذاری شده است، اطلاعات این فرم را به شکل زیر و به زبان انگلیسی صحیح تکمیل کنید:

1- نام خود را به انگلیسی وارد کنید.

2- شناسه (ID) پیج اینستاگرام خود که به مشکل خورده را وارد بفرمایید (مشابه username@)

3- ایمیلی که برای ساخت همان پیج استفاده کردید را در این قسمت به شکل صحیح وارد کنید (نکته: ایمیل www ندارد)

4- شماره موبایلی که برای ساخت همان پیج استفاده کردید را وارد کنید (به جای صفر اول شماره موبایل +98 بگذارید)

5- در این قسمت باید برای اینستاگرام بنویسید که چرا فکر می کنید پیج شما اشتباه بسته شده و درخواست تجدید نظر دارید. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط دارید متن را خودتان بنویسید، در غیر این صورت از متن زیر که براتون آماده کرده ایم، استفاده کنید:

Hi
I’ve understand that my Instagram account has been disabled.
When trying to log in to my Instagram account, I encountered this message:
“Your account has been disabled for violating our terms.”

I believe that I did not violate any of the policies. I don’t do anything out of Instagram routine activity such as follow, unfollow, like or comments.

I’d like to reactivate my account ASAP.

Thanks

6- در نهایت روی گزینه ارسال کلیک کنید

درخواست شما در بخش پشتیبانی اینستاگرام ثبت می شود، حداقل 24 ساعت زمان خواهد برد که پیام شما توسط کارشناسان اینستاگرام بررسی شود. این پروسه گاها چند روز و حتی در مواردی معدود یکی دو هفته نیز زمان برده است اما معمولا یکی دو روزه بررسی و پاسخ داده می شود.

در صورتی که از این طریق جواب نگرفتید:

متن زیر را به ایمیل support@instagram.com ارسال کنید:

Hi, My name is  YourName
I’ve understand that my Instagram account has been disabled.

My ID is @YourID
When trying to log in to my Instagram account, I encountered this message:
“Your account has been disabled for violating our terms.”

I believe that I did not violate any of the policies. I don’t do anything out of Instagram routine activity such as follow, unfollow, like or comments.

I’d like to reactivate my account ASAP.

Thanks

دقت کنید به جای YourName اسم و فامیل خودتون رو به انگلیسی بنویسید و در قسمت YourID هم آی دی پیج اینستاگرام خودتون رو بنویسید

اینستاگرام پاسخ را به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال می کند و برای فعال شدن پیج دستور العمل خاصی برای شما ارسال خواهد کرد.

در این دستور العمل گفته شده که یک کدخاص که به شما داده می شود را روی کاغذ بنویسید و این کاغذ را مطابق عکس زیر با دو دست زیر صورت خود بگیرید و عکس بگیرید. عکس را در پاسخ همان ایمیل ارسال کنید.

فعال شدن پیج اینستاگرام

در ادامه اینستاگرام عکس های داخل پیج تون رو بررسی می کند و به دنبال شما می گردد. اگر داخل عکس ها پیدا کند مالکیت شما را تایید کرده و پیج را باز می کند. البته گاها دیده شده برای پیج های کاری که عکسی از طرف هم وجود ندارد به راحتی تایید انجام و پیج باز شده است.

فعال میشه واقعا؟

تا الان تعدادی از مشتریان اعلام کردند که با استفاده از این روش پیج آنها فعال شده است. پس شما هم حتما این کار را انجام دهید.