Loading...
سوالات متداول2018-06-16T17:40:19+04:30
چرا ایران سوشال را انتخاب کنم؟2018-07-16T15:51:47+04:30

ایران سوشال، دستیار هوشمند اینستاگرامجواب کوتاه: تبلیغات واقعی و هدفمند برای جذب فالوورهای فعال ایرانی که برای موضوع کسب و کار شما گلچین شده اند.

جواب تفصیلی: ایران سوشال برای رشد پیج اینستاگرام شما رباتی هوشمند را طراحی کرده است که با تبلیغات هدفمند با استفاده از الگورتیم های هوش مصنوعی فالوورهای پرشماری را جذب پیج شما می کند.

تبلیغات گسترده: برخلاف سیستم های فروش فالوور که به یک باره چند ده هزار فالوور فیک به پیج شما اضافه می کنند، ربات اینستاگرام پروسه ای بزرگ تبلیغاتی را برای شما شروع می کند و روزانه به چندین هزار نفر پیج شما را معرفی می کند و از این طریق روزانه افرادی را جذب پیج شما می کند.

فالوور واقعی ایرانی: ربات اینستاگرام ایران سوشال برخلاف اکثر سیستم های موجود فالوورهای واقعی و فعال ایرانی را به صورت هدفمند جذب می کند.

فالوور هدفمند: شما دقیقا می توانید مشخص کنید که فالوورهای هدف شما چه علایقی داشته باشند (براساس پیج هایی که آنها را پسندیدن و فالو کردن)، در کجا زندگی کنند، مرد یا زن باشند و یا حتی در چه موضوعاتی پست می گذارند (براساس هشتگ هایی که استفاده کردند)

فروش بیشتر: به این ترتیب شما براساس استراتژی فروش خود دقیقا فالوورهایی را جذب می کنید که شانس فروش بیشتری به آنها خواهید داشت.

رشد کلی پیج: ربات اینستاگرام با توجه به جذب افراد واقعی علاوه بر رشد فالوور، لایک و کامنت پست های شما و ویو ویدیوهای شما را هم به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد.

رصد راحت موفقیت: در هر لحظه می توانید با ورود به حساب کاربری خود گزارشهای زنده، جامع و دقیقی از وضعیت فعالیت ربات ایران سوشال و میزان بازدهی آن را مشاهده کنید.

ربات اینستاگرام چطوری کار می کنه؟2018-07-16T15:52:07+04:30

ربات هوشمند دستیار اینستاگرامجواب کوتاه: ربات هوشمند اینستاگرام به صورت خودکار و هوشمند پس از گلچین کردن مخاطبان هدف شما با فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن نظر آنها را جلب کرده تا آنها پیج شما را فالوو کنند و با ارسال خودکار دایرکت کسب و کار شما را به آنها معرفی می کند.

جواب تفصیلی: سه راه برای افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام وجود دارد. اولین راه که طی کردن آن همواره لازم است، انتشار محتوای خوب و کاربر پسند و با استفاده از هشتگ های محبوب است. اما این راه برای جذب فالوورهای جدید بسیار کند است و زمان زیادی باید صبر کرد تا افراد جدیدی پیج شما را ببینند تا از محتوای شما خوششان آمده و شما را فالو کنند. برای حل این مشکل معمولا افراد به سراغ راه دوم که تبلیغات در پیج های پرمخاطب اینستا است می روند.

این راه معمولا خوب جواب می دهد اما بسیار پرهزینه است و جذب هر فالوور جدید بین 100 تا 1000 تومان هزینه خواهد داشت! در اینجاست که راه سوم که فالو – فالوبک است راهگشای ادمین های اینستاگرامی است. در این روش شما افرادی که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند را پیدا کرده و فالو می کنید. این افراد وقتی مشاهده می کنند که شما آنها را فالو کردید نظرشان به پیج شما جلب شده و متقابلا شما را فالو می کنند. به این ترتیب فالوورهای شما با فالو کردن دیگران افزایش خواهد داشت.

حال ربات اینستاگرام به کمک شما می آید و عمل فالو – فالو بک را بسیار سریع و 24 ساعته به جای شما انجام می دهند. این ربات با هوشمندی خاصی که دارد افرادی را فالو می کند که به موضوع پیج شما علاقه مند باشند یا در موقعیت مکانی مورد نظرتان (مثل شهر شیراز) حضور داشته باشند و یا در فعالیت های خود از هشتگ های خاصی استفاده کرده باشند. ربات اینستاگرام آنها را فالو می کند، پست های آنلاین ها را لایک می کند، برای آنها کامنت می گذارد و به این ترتیب آنها را جذب پیج تان می کند و در نهایت پس از زمانی مشخص آنها را خودکار آنفالو می کند تا آمار فالووینگ های شما افزایش پیدا نکند.

این روش زمانی که با هوشمندی بالای این ربات انجام می شود، موجب جذب سریع فالوورهای واقعی ایرانی با هزینه بسیار کم و بازدهی بسیار بالا می شود که تنها چند روز پس از استفاده از آن از نتیجه شگفت زده خواهید شد.

3 روز تست رایگان منتظر شماست

چطور ربات هوشمند اینستاگرام رو تست کنم؟2018-07-18T13:59:42+04:30

تست رایگان ربات افزایش فالوور اینستاگرامجواب کوتاه: پس از ثبت نام و درج اولین پیج 3 روز شارژ رایگان برای تست بر روی اکانت شما اعمال می شود

جواب تفصیلی: برای تست و بررسی عملکرد سرویس ربات اینستاگرام امکان 3 روز تست رایگان در نظرگرفته شده است. جهت بهره مندی از شارژ 3 روزه رایگان در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، پیج اینستاگرام خود را اضافه کنید. سپس از طریق ایجاد تیکت یا تماس تلفنی با پشتیبانی درخواست تست را اعلام کنید.

امنیت پیج من به خطر نمی افتد؟2019-05-16T22:05:31+04:30

اعتمادجواب کوتاه: تمامی اطلاعات شما به کدشده و رمزنگاری شده ذخیره می شود و هر لحظه که بخواهید می توانید دسترسی ربات اینستاگرام را به پیج خود قطع کنید.

جواب تفصیلی: وب سایت ایران سوشال از پروتکل امنیتی استاندارد SSL برای رمزنگاری اطلاعات استفاده می کند. این ساختار امنیتی تبادل اطلاعات بین شما و سرورهای ما را در کانالی امن و کدگذاری شده انجام می دهد و این اطلاعات حتی برای هیچ یک از اپراتورهای ما نیز قابل ردیابی نیست. اطلاعات شما تنها زمان ورود ربات اینستاگرام به پیج اینستاگرمتان توسط خود سیستم رمزگشایی و استفاده می شود. تمام این پروسه به دور از چشم افراد و حتی هکرها انجام می شود.

شایان ذکر است، ربات اینستاگرام یک برنامه کامپیوتری است که به اطلاعات تمامی کاربران به یک چشم نگاه می کند و طبق دستورالعمل یکسان بر روی پیج اینستاگرام کاربران به انجام فعالیت های افزایش فالوور می پردازد.

دقت بفرمایید که در صورت ثبت و تایید هویت ایمیل و شماره موبایل خود در برنامه اینستاگرام هر لحظه که بخواهید می توانید پسوورد پیج خود را (حتی بدون داشتن آن) به راحتی عوض کنید. به این ترتیب دسترسی ربات اینستاگرام هم قطع خواهد شد.

هم اکنون می توانید تجربه استفاده مشتریان ما را در بخش نظرات مشتریان مطالعه بفرمایید.

به صورت ماهیانه چند فالوور جدید جذب می کند؟2018-07-16T15:51:38+04:30

افزایش فالوور اینستاگرامجواب کوتاه: با توجه به میزان بهینه بودن تنظیماتی که شما برای ربات اینستاگرام اعمال می کنید بین هزار تا 10 هزار فالوور جذب خواهید کرد.

جواب تفصیلی: از آنجایی که ربات اینستاگرام ایران سوشال برای شما فالوورهای واقعی جذب می کند، ما با آدم ها سر و کار داریم و جلب نظر آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان عدد دقیقی اعلام کرد. اما در صورتی که شما ربات اینستاگرام را براساس مخاطب هدف خود به درستی تنظیم کرده باشید و در پیج خود نیز محتوای خوبی منتشر کرده باشید، ماهیانه بین هزار تا 10 هزار فالوور واقعی، ایرانی و هدفمند جذب خواهید کرد.

شایان ذکر است؛ هر چه از زمان شروع کار ربات هوشمند اینستاگرام بگذرد، با گزارش های دقیقی که از فعالیتش ربات و اثربخشی پیج های هدف به شما می دهد، می توانید تنظیمات خود را به صورت مداوم بهینه کرده و پیج های پربازده تری را به عنوان مرجع جذب فالوور مشخص کنید و جذب فالوور ماهیانه خود را افزایش دهید.

آیا فالوورهای جذب شده همگی واقعی هستند؟2018-07-16T15:53:12+04:30

فالوور واقعی اینستاگرامجواب کوتاه: بله 100 درصد فالوورهای جذب شده واقعی، فعال، گلچین شده و هدفمند هستند

جواب تفصیلی: نحوه جذب فالوور توسط ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال براساس تعامل دو طرفه با افراد است. این ربات ابتدا نظر فالوورها را جلب می کند و سپس فالوورها خود پیج شما را فالو می کنند. به این ترتیب تمامی افراد جذب شده همگی واقعی و ایرانی هستند.

ربات اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا فالوورهای هدف خود را براساس علاقه مندی ها (پیج هایی که فالوو کردند)، موضوع فعالیت آنها (هشتگ هایی که استفاده کردند) و موقعیت جغرافیایی آنها مشخص کنید. پس از آن ربات صرفا این افراد را جذب می کند و به این ترتیب شما فالوورهای هدفمند و گلچین شده براساس کسب و کار خود خواهید داشت که بیشترین شانس را برای فروش محصول به آنها دارید.

ثبت نام در 30 ثانیه

آیا تداخلی بین فعالیت های ادمین و ربات اینستاگرام پیش نمی آید؟2018-07-16T15:53:14+04:30

ادمین پیج اینستاگرامجواب کوتاه: در زمان روشن بودن ربات صرفا پیج را به روز کنید و از فالو کردن دیگران و لایک کردن و کامنت گذاشتن در حد امکان خودداری کنید.

جواب تفصیلی: ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال همانطور که از نامش مشخص است به عنوان دستیار ادمین فعالیت های مشخصی را برعهده می گیرد و طبق الگوی تعریف شده توسط ادمین به انجام امور می پردازد. از این رو ادمین خود می داند چه کارهایی (فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن، دایرکت فرستادن و …) را به ربات سپرده است و دقیقا با چه جزئیاتی آن را انجام می دهد.

حال تنها کاری که باید حتما انجام شود این است که اموری که به ربات اینستاگرام سپرده شده در زمان روشن بودن ربات توسط خود فرد انجام نشود. شما می توانید پست بزارید و پیج را به روز کنید اما در فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن بسیار محدود عمل کنید تا اینستاگرام واکنش منفی نشان ندهد و محدودیتی روی اکانت تان اعمال نکند. اگر قصد دارید دستی این کار را بکنید، ربات را خاموش کنید، کارتان را انجام بدید و دوباره روشنش کنید.

3 روز تست رایگان منتظر شماست

پیام نیاز به ورود مجدد به چه معناست؟2018-07-16T15:54:02+04:30

ورود به اکانت اینستاگرامجواب کوتاه: برای حل این مشکل در پنل مدیریت ربات اینستاگرام از گزینه ورود مجدد استفاده کنید.

جواب تفصیلی: این مشکل به دو دلیل معمولا رخ می دهد. ساده ترین مورد تعویض پسوورد پیج اینستاگرام شماست. در صورتی که پسوورد عوض شده باشد، ربات اینستاگرام دیگر نمی تواند لاگین کند. اما گاهی هم به دلایل فنی و تغییراتی که برنامه اینستاگرام در ساختار خودش ایجاد می کند، دسترسی ربات به پیج شما قطع می شود. هر دو مورد با یک بار ورود مجدد حل می شود.

مطابق تصویر بالا در پنل مدیریت روی کلید آب رنگ بالا سمت چپ کادر نمایش دهنده پیج کلیک کنید و از منو باز شده روی گزینه ورود مجدد کلیک کنید. رمز عبور اینستاگرم را وارد می کنید و همه چی اکی می شود.

چرا جذب فالوور روی اکانتم بلاک شده؟ راهکار چیه؟2018-07-16T15:54:13+04:30

بلاک شدن جذب فالوور اینستاگرامجواب کوتاه: در زمان روشن بودن ربات خود فعالیت فالو، آنفالو و لایک نکنید. کمی صبر کنید مشکل خودکار رفع می شود

جواب تفصیلی: در صورتی که همزمان با فعالیت ربات خود شما هم فعالیت داشته باشید یا سرعت جذب فالوور را روی گزینه بالا تنظیم کرده باشید، گاها اینستاگرام جذب فالوور را بلاک می کند. این مشکل بین 24 تا 48 ساعت خودکار رفع خواهد شد و ربات مجددا جذب فالوور جدید را از سر می گیرد.

چه تضمینی وجود دارد که اکانت اینستاگرام من به مشکل نخورد؟2018-07-16T15:54:20+04:30

مشکل اینستاگرامجواب کوتاه: ربات هوشمند اینستاگرام هیچ فعالیتی خارج از چارچوب استاندارد اینستاگرام ندارد

جواب تفصیلی: ربات اینستاگرام هیچ فعالیتی خارج از چارچوب های برنامه اینستاگرام انجام نمی دهد. این برنامه کامپیوتری در حقیقت فعالیت هایی که شخص شما برای افزایش فالوور پیج تان نیاز است انجام دهید را به جای شما و با سرعت بسیار بالا و 24 ساعته انجام می دهد.

فعالیت های ربات اینستاگرام در فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن خلاصه می شود که با الگورتیمی هوشمند و به صورت هدفمند انجام می شود که نتیجه آن رشد چشمگیر فالوورهای واقعی شماست. از این رو اینستاگرام ربات را یک فرد واقعی (شخص شما) فرض می کند که به صورت عادی در حال فعالیت های هدفمند و جذب کاربران است و هیچ گونه جریمه ای در نظر گرفته نخواهد شد.

به این ترتیب بدون دغدغه می توان از این سیستم استفاده کرد و هر زمان که نیاز بود به راحتی آن را کنار گذاشت، بدون اینکه هیچ تاثیر خاصی بر پیج شما داشته باشد.

پیش نیاز استفاده از ربات اینستاگرام چیه؟2018-07-16T15:54:29+04:30

پیش نیاز استفاده از دستیار اینستاگرامجواب کوتاه: یک هفته از ساخت پیج تان گذشته باشد، عکس پروفایل و حداقل 6 پست داشته باشد.

جواب تفصیلی: برای استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام حداقل باید یک هفته از ساخت پیج اینستاگرام تان گذشته باشد. پیج حداقل 6 پست در آن منتشر شده باشد و عکس پروفایل داشته باشید. در ادامه سرعت فعالیت ربات را روی گزینه کم قرار دهید و پس از گذشت چند روز از فعالیت ربات اینستاگرام سرعت آن را روی متوسط و در ادامه زیاد قرار دهید.

به این ترتیب فعالیت تبلیغاتی و جذب فالوور که ربات انجام می دهد، از نظر اینستاگرام غیرطبیعی نخواهد بود و اعمال محدودیت از سوی این برنامه همراه نخواهد شد.

آیا باید همیشه به اینترنت وصل باشم؟2018-07-16T15:54:40+04:30

جواب کوتاه: خیر. رباتاتصال به اینترنت اینستاگرام را یک بار تنظیم و روشن کنید. در ادامه خودکار 24 ساعته فعالیت می کند و نیازی به آنلاین ماندن شما نخواهد بود.

جواب تفصیلی: شما یک بار تنظیمات ربات هوشمند اینستاگرام را در این سایت انجام داده و آن را روشن می کنید، در ادامه می توانید سایت را ببندید و به امور خود برسید. نه نیازی به اتصال مداوم به اینترنت است و نه نیازی به باز نگه داشتن این سایت.

همه چیز خودکار و 24 ساعته انجام می شود. هر زمان فرصت داشتید به این سایت بیایید و آمار و گزارش های فعالیت ربات و نتایج و اثرگذاری آن را بررسی کنید و در صورت تنظیمات آن را براساس نتایج بهینه کنید تا جذب فالوور بیشتری داشته باشید.

اینستاگرام چه محدودیت هایی دارد و ربات اینستاگرام چطور خودش را هماهنگ می کند؟2018-07-16T15:55:00+04:30

محدودیت های اینستاگرامجواب کوتاه: سرعت فعالیت کاربر به دقت زیر نظر اینستاگرام است و اگر رشد یکباره داشته باشد، اینستاگرام اکانت را محدود می کند. ربات هوشمند اینستاگرام قابلیت فعالیت با سرعت های مختلف دارد. برای شروع سرعت را روی کم بگذارید و به مرور افزایش دهید.

جواب تفصیلی: اینستاگرام همواره در تلاش است تا فعالیت کاربران رشد تدریجی و منطقی داشته باشد و هرگاه یک کاربر به یک باره لایک کردن، کامنت گذاشتن، دایرکت دادن و … را افزایش می دهد این موضوع از نظر اینستاگرام طبیعی نیست و احتمال می دهد این رفتار کاربر افراطی و موجب نارضایتی دیگر کاربران باشد.

از این رو در همان موضوع مورد نظر مثلا لایک کردن، اکانت کاربر را یکی دو روز محدود می کند تا جلوی این رفتارش گرفته شود. حال سیستم ایران سوشال برای برای جلوگیری از این مشکل احتمالی به شما اجازه می دهد که براساس وضعیت فعالیت کنونی پیج تان بتوانید سرعت فعالیت ربات را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید به صورت تدریجی سرعت را از کم به متوسط و زیاد تغییر دهید تا روال رشد سرعت فعالیت طبیعی باشد.

حال اگر باز هم مشکلی پیش آمد و لایک یا کامنت یا فالو شما محدود شد، سیستم منتظر می ماند تا محدودیت رفع شود و بالافاصله فعالیت خود را از سر میگیرد و مشکل خاصی به وجود نمی آید.

مسیر رشد با ربات هوشمند اینستاگرام چگونه است؟2018-07-16T15:59:57+04:30

مسیر موفقیت در اینستاگرامجواب کوتاه: ابتدا سه، چهار روزی در بخش تنظیمات سرعت را بر روی گزینه “کم” قرار دهید. در ادامه سرعت را بر روی “متوسط” و سپس “زیاد” قرار دهید. پس از گذشت یک ماه از فعالیت ربات می توانید از گزینه “دستی” استفاده کنید و سرعت را به مرور دستی بالا ببرید. در ادامه هدفمندسازی جذب فالوور را با آموزش های ما آغاز کنید.

جواب تفصیلی: اینستاگرام محدودیت های خاصی را برای فعالیت کاربران در نظر گرفته است. یعنی نسبت به میزان فعالیت کنونی شما در هر روز تعداد خاصی می توان فالو و لایک کرد و کامنت گذاشت. این تعداد با رشد تدریجی فعالیت های شما افزایش پیدا می کند اما در صورت عبور از میزان روزانه حداکثری مد نظر اینستاگرام، رشد فعالیت شما غیر طبیعی در نظر گرفته می شود و اینستاگرام اکانت تان را محدود می کند.

از این رو ربات هوشمند اینستاگرام به نحوی طراحی شده که با چهار سرعت کم، متوسط، زیاد و دستی می تواند فعالیت کند. شما ابتدا با سرعت کم شروع می کنید و در ادامه به مرور سرعت را روی متوسط و زیاد قرار می دهید تا فعالیت ها بیشتر و جذب فالوور در ماه هم افزایش پیدا کند.

اکانت هایی که خوب رشد می کنند در ادامه با استفاده از گزینه دستی می تونند سرعت را تا هر میزان که می خواهند و البته باز هم به مرور افزایش دهند. در نتیجه صبور باشید تا حساب شده و تدریجی به رشد بسیار بالا برسید.

گام مهم بعدی بهینه سازی تنظیمات جذب فالوور هدفمند در تنظیمات پنل مدیریت ربات اینستاگرام است. به این مفهوم که بررسی گزارش بازدهی اهداف (موجود در بخش گزارشات و آمار پنل مدیریت) به صورت دوره ای پیج های هدف، هشتگ ها و موقعیت های جغرافیایی را تغییر دهید و موارد پربازده تری را جایگزین کنید تا به مرور به بالاترین میزان جذب فالوور در ماه دست یابید.

ثبت نام در 30 ثانیه

سرعت جذب فالوور کم شده چه کنم؟2018-07-16T16:00:31+04:30

سرعت رشد فالوور اینستاگرامجواب کوتاه: پیج ها، تگ ها و موقعیت های جغرافیایی را به صورت دوره ای تغییر دهید.

جواب تفصیلی: در استفاده از ربات اینستاگرام این نکته را هرگز فراموش نکنید که این ربات صرفا براساس اهدافی که شما برایش در تنظیمات مشخص می کنید فعالیت کرده و فالوور جذب می کند. از این رو میزان جذب فالوور با وضعیت اهداف شما ارتباط مستقیم دارد.

از آنجایی که روال کاری ربات هوشمند اینستاگرام بر پایه فالو کردن، کامنت گذاشتن و لایک کردن است و آن را براساس پیج ها، هشتگ ها و لوکیشن های هدفی که شما برایش مشخص کردید انجام می دهد، پس از مدتی ربات تمام فالوورها را فالو کرده و همه پست ها را لایک کرده و دیگر چیزی برای انجام در آن پیج نخواهد بود.

از این رو هر چند وقت یک بار پیج ها، هشتگ ها و لوکیشن های هدف خود را عوض کنید تا ربات همواره بستر مناسبی برای فعالیتش داشته باشد.

چه پیج هایی را به عنوان هدف تنظیم کنم؟2018-07-16T16:02:01+04:30

پیج اینستاگرامجواب کوتاه: پیج هایی با موضوع یا حداقل پست های مشابه پیج شما که یا بیش از 10K فالوور داشته باشند و یا مطمئن باشید که فالوورهای آن پیج ها کاملا واقعی است.

جواب تکمیلی: در صورتی که فعالیت شما در حوزه ای تخصصی است، پرواضح است که افرادی برای شما ارزشمند هستند و می توانند مشتری شما باشند که به آن موضوع تخصصی علاقه داشته باشند. از این رو به سراغ پیج های مشابه (همکار، رقیب و …) بروید و آن ها را هدف جذب فالوور دستیار اینستاگرام قرار دهید.

فالوورهای آن پیج ها به احتمال زیاد بیشترین علاقه را به پیج شما که موضوع یکسانی دارد خواهند داشت و شانس تان برای جذب آنها بیشتر است. اما اگر موضوع شما عمومی است و برای تان تفاوتی ندارد که چه کسی و با چه علایق و خصوصیاتی را جذب کنید، به سراغ پیج هایی بروید که پست هایی مشابه پست های شما می گذارند.

دقت کنید که پیج های هدف حداقل 10.000 (10k) فالوور داشته باشند و فالوورهای آنان فیک و تقلبی نباشد. همچنین مجموع فالوور پیج هایی که به عنوان هدف انتخاب می کنید بیش از 50.000 باشد.

چه موقعیت های جغرافیایی را به عنوان هدف انتخاب کنم؟2018-07-16T16:02:05+04:30

موقعیت جغرافیایی (لوکیشن) اینستاگرامجواب کوتاه: برای کسب و کارهای محلی شهرها و مکان های نزدیک به خود و برای دیگر کسب و کارها استفاده از این گزینه پیشنهاد نمی شود

جواب تفصیلی: در صورتی که شما کسب و کاری محلی هستید و هدف تان فروش است، پرواضح است که افرادی که در شهر شما هستند امکان خرید از شما دارند. پس اولویت را بر نزدیکی مخاطب به خود قرار دهید. اما در صورتی که محصولات شما قابلیت عرضه به تمام ایران را دارد یا هدفتان کلا فروش نیست، بهتر است کلا از این امکان استفاده نکنید تا ربات اینستاگرام تمرکز خود را برجذب فالوور از دیگر فاکتورها (پیج ها و تگ های هدف) بگذارد.

دقت کنید که حتما مکان های انتخابی شما داخل ایران باشد تا از ارسال لایک و کامنت برای خارجی ها جلوگیری شده و اکانت تان را اسپم نکنند.

چه تگ هایی را به عنوان هدف انتخاب کنم؟2018-07-16T15:47:22+04:30

تگ های اینستاگرامجواب کوتاه: تگ های فارسی یا فینگلیش با تعداد پست بالا و آپدیت منظم

جواب تفصیلی: در صورتی که کسب و کار هستید، تگ هایی برای شما اولویت دارند که مشتریان شما از آنها در پست هایشان استفاده می کنند.

سعی کنید از میان تگ هایی که این ویژگی را دارد تگ هایی را انتخاب کنید که پست های بیشتری داشته باشد و زمان آپدیت شدن آنها کمتر از دیگر تگ ها باشد (داغ تر باشد). برای اینکار ابتدا تگ های مورد نظر خود را در نرم افزار اینستاگرام سرچ کنید و زمانی که از میزان قابل قبول پست های آن هشنگ مطمئن شدید، سپس آن هشتگ ها را در تنظیمات ربات اینستاگرام وارد کنید.

همچنین حتما تگ های فارسی یا فینگلیش را انتخاب کنید تا ربات کاربران خارجی لایک نکند و برای آنها کامنت نگذارد و اکانت تان اسپم نشود.

چطور کامنت هایی برای ربات تنظیم کنم؟2018-07-16T15:46:19+04:30

جواب کوتاه: کامنت های مثبت، کوتاه و ترجیحا غیر تبلیغاتی

جواب تفصیلی: در فضای اینستاگرام که تبلیغات بیش از حد زیاد و زننده است، کاربران نسبت به هر نوع تبلیغی واکنش منفی نشان می دهند. از این رو با توجه به اینکه هدف ما از کامنت گذاشتن جلب نظر مثبت افراد و جذب آنها به پیج مان است، سعی کنید عبارات کوتاه مثلا دو، سه کلمه ای به همراه شکلک های مثبت و تحسین کننده قرار دهید. کاربران این قسم کامنت ها را واقعی فرض کرده و نسبت به آن واکنش مثبت (فالو کردن شما) نشان می دهند.

دقت کنید ربات هوشمند اینستاگرام از میان کامنت های تنظیم شده شما به صورت تصادفی یکی را برای کاربران می گذارد، پس حتما متن کامنت طوری باشد که زیر هر پستی درج شد معنی و مفهوم داشته باشد و بی ربط و زننده جلوه نکند.