درباره ایران سوشال

مسیر:>درباره ایران سوشال
درباره ایران سوشال۱۳۹۷-۱۱-۱۰ ۱۱:۰۵:۲۱ +۰۳:۳۰

ایران سوشال؛ راهکار موفقیت در اینستاگرام

ایران سوشال راهکاری مطمئن برای کسب موفقیت در اینستاگرام است که توسط سرویس دستیار هوشمند اینستاگرام و آموزش های تخصصی به افراد و کسب و کارها کمک می کند، به افزایش فالوور و محبوبیت در اینستاگرام دست یابند و درآمد خود را از طریق جذب فالوورهای واقعی ایرانی افزایش چشمگیری بدهند. ایران سوشال زیر مجموعه آکادمی دیجیتال مارکتینگ است که به صورت تخصصی به آموزش بازاریابی در بستر اینترنت می پردازد.

ما در این مجموعه درتلاش هستیم تا به کسب و کارها بیاموزیم چگونه و با چه استراتژی وارد عرصه تبلیغات اینستاگرام بشوند و چگونه هدفگذاری کنند و گام به گام برای رسیدن به اهداف خود چه ترفندهایی را در اینستاگرام به کار بگیرند.

همچنین با استفاده از ربات دستیار هوشمند اینستاگرام که ویژه جذب فالوورهای واقعی، هدفمند و فعال ایرانی طراحی کرده ایم به آنها کمک می کنیم تا مشتریان بالقوه خود را به راحتی و با سرعت بالا به صورت خودکار از سراسر اینستاگرام گلجین کرده و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنند.

با ما در ارتباط باشید

چرا ایران سوشال؟

ایران سوشال محصولی از آکادمی دیجیتال مارکتینگ است که به عنوان نخستین برگزارکننده دوره های تخصصی بازاریابی اینترنتی تاکنون چندهزار دیجیتال مارکتر را پرورش داده است. این مجموعه همچنین تجربه طراحی و اجرای پروژه های فراوان در این حوزه را داراست. از این رو به خوبی بر پتانسیل های موجود در شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها اشراف کامل دارد و با این پشتوانه دستیار هوشمند اینستاگرام را طراحی و در اختیار کسب و کارها قرار داده است.

دستیار هوشمند اینستاگرام ایران سوشال ابزاری کم نظیر است که برای مالکان کسب و کارها کاربران پرشمار اینستاگرام را گلچین کرده و به صورت هدفمند به جذب فالوورهای فعال ایرانی براساس علایق، موقعیت جغرافیایی و موضوع فعالیت های آنان می پردازد. این ربات که به صورت ۲۴ ساعته و خودکار فعالیت می کند، می تواند پیج های مشابه و رقبای شما را هدف قرار داده و کاربران آنها که به احتمال زیاد به خدمات شما هم علاقه مند هستند را جذب کند.

همچنین اگر کسب و کاری محلی دارید و فالوورهایی که در نزدیک شما باشند را به عنوان هدف خود دارید براساس موقعیت جغرافیایی کاربران را فیلتر و نزدیک ترین ها به شما را جذب و کسب و کارتان را به آنها معرفی می کند. این ربات که امکانات بسیاری دارد برخلاف سرویس های مشابه که فالوورهای فیک و تقلبی به شما می دهد، فالوورهای فعال، ایرانی، هدفمند و گلچین شده را برای شما جذب می کند و به رشد درآمد شما کمک خواهد کرد.

ما در ایران سوشال ضمن ارائه آموزش های جامع و گام به گام ربات دستیار اینستاگرام که موجب کسب نتیجه حداکثری در جذب فالوور برای شما می شود، آموزشگاه اینستاگرام را نیز در وب سایت خود ایجاد کرده ایم که نکات و ترفندهای خود نرم افزار اینستاگرام را هم به شما می آموزیم تا بتوانید از تمامی امکانات این برنامه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

در کنار آموزش اینستاگرام با بررسی مداوم روندهای بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی شرکت های مطرح ایرانی و خارجی در اینستاگرام، مقالاتی اختصاصی تولید کرده و با انتشار آن به شما کمک می کنیم از شرکت های بزرگ الگو گرفته و نکات مثبت فعالیت تبلیغاتی آنها را یاد بگیرید و کسب و کار خود را بهتر و سریع تر توسط اینستاگرام رشد بدهید.

دوره های آموزشی تخصصی حضوری و غیرحضوری و برگزاری وبینارهای دوره ای نیز از دیگر خدمات ایران سوشال است.

همکاران ما در بخش پشتیبانی همواره آماده راهنمایی شما برای حل مشکلات احتمالی در تنظیمات دستیار هوشمند اینستاگرام تان هستند. در صورت آنکه سوالی برای شما پیش آمد یا در استفاده از دستیار اینستاگرام به کوچکترین مشکلی برخورد کردید، پس از بررسی بخش آموزش دستیار و سوالات متداول می توانید به راحتی در پنل مدیریت خود تیکتی ایجاد کرده و موضوع را مطرح کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

کارشناسان ما نیز همواره برای ارائه مشاوره تخصصی برای کسب موفقیت در اینستاگرام آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

خدمات ایران سوشال

ربات دستیار هوشمند اینستاگرام – 95
آموزشگاه تخصصی اینستاگرام – 90
مشاوره تخصصی موفقیت دراینستاگرام – 70
طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین – 100

تیم ما

دکتر مهدی دهبان
دکتر مهدی دهبانمدیر عامل
دکتر لیلا مسکوب
دکتر لیلا مسکوباستراتژیست
مهرداد نوری
مهرداد نوریمارکتینگ
وحید محمدی
وحید محمدیتوسعه دهنده
زهرا میرزایی
زهرا میرزاییپشتیبانی

برخی از مشتریان وفادار ما

مشتریان ما درباره ایران سوشال چه می گویند؟

نظرات مشتریان را بخوان